355550

Článok, ktorého autorkou je Lucia Fričová, je o pozícii handmade na Slovenku:

"Keď sa umelecká duša spojí s technickou zručnosťou vzniká originálny ručný výrobok, nazývaný aj handmade. Počet ľudí, ktorí jedinečné produkty tvoria, prezentujú a nakupujú na Slovensku, stále rastie."

Tento článok vyšiel v časopise Profit 16- 2011 - www.eprofit.sk - prečítať si ho môžete po kliknutí tu. Okrem rozhovoru tu nájdete aj našu červenú kvetovú čelenku z filcu.

 

 

casopis profit interview lucia stofej  casopis profit interview lucia stofej
casopis eva lucia stofej

V jesennom vydaní 10-2011 časopisu Eva v rubrike "Srdcové záležitosti" ste mohli nájsť aj naše saténové ruže do vlasov.  Autorka príspevku Mirka hovorí: "Patrím k ženám tzv. bezozdobového typu, nemám ani prepichnuté uši a znesiem maximálne náramok tak dvakrát do roka. Ale aj takého ignoranta úplne dostali nádherné, ručne robené ozdôbky od mladej šperkárky Lulu. U Lulu sú náramky, náušnice, brošne, ale aj čelenky, sponky a gumičky do vlasov šik a retro a to už si veru dám povedať."

 

 

 

 

 

V prvom 01-2012 tohtoročnom vydaní časopisu Svadba ste mohli vo výbere produktov z portálu  SaShe.sk nájsť aj naše doplnky pre nevesty.

 

 

 

 

 

 

 

magazine svadba lucia stofej  magazine svadba lucia stofej

 

 

V jesennom vydaní 10-2011 časopisu Eva ste mohli nájsť aj naše saténové ruže do vlasov a to v časti "Srdcové záležitosti".  Autorka príspevku Mirka hovorí: "Patrím k ženám tzv. bezozdobového typu, nemám ani prepichnuté uši a znesiem maximálne náramok tak dvakrát do roka. Ale aj takého ignoranta úplne dostali nádherné, ručne robené ozdôbky od mladej šperkárky Lulu. U Lulu sú náramky, náušnice, brošne, ale aj čelenky, sponky a gumičky do vlasov šik a retro a to už si veru dám povedať."

0 Komentárov

Pridať komentár